Rolety zewnętrzne

INTEGRO

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne roawiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku. W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

Skrzynka rolety wbudowana pod  istniejące nadproże, plus system moskito INTEGRO, to system rolet aluminiowych do nowego budownictwa. Rolety w systemie INTEGRO wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety  stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Nowoczesna konstrukcja skrzynki INTEGRO pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System INTEGRO zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.

INTEGRO to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu  dodatkowo podkreśla fakt, że rolety INTEGRO oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

W systemie INTEGRO oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

 

SKN

Jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku.
Do tej pory był to jedyny system skrzynek podtynkowych, który doczekał się w ostatnim czasie następcy w postaci systemu Integro.

W omówionym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej wewnętrznie (prawoskrętne).

 

EXTE

Rolety nadokienne

Rolety nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PCV) montowane są we wnęce razem z oknem. To system stosowany do nowego i starego budownictwa. Stanowią doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej zabudowy wnęki wraz z oknem.

EXTE – EXPERT

-rewizja dolna
-uniwersalny system rolet nadokiennych do zastosowania w domach nowych i remontowanych
-najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
-materiały najwyższej jakości
-prosty montaż napędów paskowych, korbowych i elektoenicznych
-napęd paskowy o szerokości 14 i 22 mm
-bardzo duża kolorystyka – Renolit oraz RAL
-prowadnice roletowe oraz pancerz mini i maxi, PCV i Alu
-system zmiany położenia ślizgu (mini i maxi)
-wewnętrzne ściany podziałowe
-system przesuniętego montażu – pas wychodzi ze ściany do zwijacza podtynkowego
-prosty montaż z każdym systemem okiennym PCW, drewno-aluminium, drewno, aluminium
-stalowe wzmocnienia tamy okiennej w miejscu połączenia z roletą – usztywnienie okna
-stalowe wzmocnienia ścian skrzyni roletowej
-wielkość skrzyń roletowych pozwala dostosować je do każdej grubości każdego rodzaju ścian zewnętrznych
-dobór skrzyni roletowej w zależności od wysokości okna do 3,5m
-komorowa budowa ścian skrzyni roletowej zwiększa sztywność oraz poprawia parametry izolacji termicznej i akustycznej

EXTE – EXTAKT

-uniwersalny system rolet do budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych
-prosty i szybki montaż
-serwis systemem szufladowym
-klasyczna rewizja (nie zaleca się zatynkowania od strony mieszkania)
-system daje możliwości wykonania skrzyni roletowej w kolorze drewnopodobnym – Renolit, od strony     mieszkania, np. do okna PCW oklejonego folią drewnopodobną obustronnie
-wielkość skrzyń roletowych pozwala dostosować je do każdej grubości i każdego rodzaju ścian zewnętrznych
-dobór skrzyni roletowej w zależności od wysokości okna do 3,5m
-komorowa budowa ścian skrzyni roletowej zwiększa sztywność oraz poprawia parametry izolacji termicznej i akustycznej